Середа, 20 травня 2015 00:00

Новинка! ТМ Українська оселя - дитячі пуфи-скриньки для іграшок та розкладні компактні меблі

Шановні друзі,

Раді запропонувати Вам продукцію вітчизняного виробника "Українська оселя".

На сьогодні в асортименті Української оселі Ви знайдете яскраві пуфики які послужать також скриньками для іграшок та розбірні компактні меблі. Виробник постійно працює над розширенням асортименту, тому невдовзі очікуємо новинки. Ви будете задоволені якістю та ціною продукції ТМ Українська оселя. 

 

ТОВ «Українська оселя» була заснована людьми, які довгий час займалися імпортом в Україну товарів для дому. Коли ввозити продукцію стало дорого і стало зрозумілим, що українському покупцеві необхідно зробити більш якісну пропозицію за меншими цінами, було ухвалено рішення про створення українського виробництва.

Нам вдалося створити гідну компанію, створити додаткові робочі місця і зробити для наших покупців більш доступну і якісну продукцію. Зараз ми працюємо над збільшенням асортименту і вже в 2015 році плануємо представити на ринок більше десятка найменувань продукції для Вашого дому.

Співпраця з нами дозволить Вам забути про валютні ризики, великі мінімальні замовлення і отримати стабільне ціноутворення на ексклюзивну продукцію.

Ціни та детальнішу інформацію дивіться на сторінці - http://gurt.ymka.com.ua/prices/item/87-prajs-ukrayinska-oselya

Scroll to top